PEDAGOGIČTÍ  ZAMĚSTNANCI
JMÉNO A PŘÍJMENÍ              MAILOVÁ ADRESA FUNKCE             VYUČUJE                 TŘÍDNÍ
  Mgr.  Habrmanová Dagmar zsdamn.habrmanova@seznam.cz ředitelka školy  M, Sp
  Mgr.  Foldyna Petr zsdamn.foldyna@seznam.cz  učitel 2. stupeň  D,Aj,Tv,Sp,Ak
    výchovný poradce
    zástupce ředitele
  Mgr.  Čápová Lenka zsdamn.capova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Č,N,P,Vz,Vo,Vv,Sp  IX.
    metodik prevence

Mgr. Holohlavská Ivana zsdamn.holohlavska@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň  II.
           Capiková Andrea zsdamn.capikova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň  III.
           Sedláčková Hana   učitelka 1. stupeň  1. stupeň  I.
   Mgr. Černohousová Milena zsdamn.cernohousova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň, D  V.
   Ing. Marková Blanka bmarkovauo@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň,P  IV.
           Dolečková Karolína zsdamn.doleckova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň, Z, Sh, Inf

Ing.  Jányšová Irena zsdamn.janysova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  M,Z,F,Cvm,Vo,Inf   VII.
          Sršňová Veronika zsdamn.srsnova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Čj,Aj,Vo,Hv,Vv,Sp,Fm  VIII.
  Mgr.  Radošová Dagmar zsdamn.radosovadagmar@seznam.cz učitelka 2. stupeň  F,Ch,N,P,Vo,Tv,Fchp  VI.

Ducháčková Hana   asistentka
          Štursová Hana   asistentka