PEDAGOGIČTÍ  ZAMĚSTNANCI
JMÉNO A PŘÍJMENÍ              MAILOVÁ ADRESA FUNKCE             VYUČUJE                 TŘÍDNÍ
  Mgr.  Habrmanová Dagmar zsdamn.habrmanova@seznam.cz ředitelka školy  M, Sp
  Mgr.  Foldyna Petr zsdamn.foldyna@seznam.cz  učitel 2. stupeň  D,Aj,Tv,Sp
    výchovný poradce
    zástupce ředitele
  Mgr.  Čápová Lenka zsdamn.capova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Č,Nj,P,Vz,Vo,Vv  VI.
    metodik prevence

Mgr. Holohlavská Ivana zsdamn.holohlavska@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň  III.
           Capiková Andrea zsdamn.capikovaa@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň  IV.
           Sedláčková Hana zsdamn.sedlackova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň, P, D  II.
   Mgr. Černohousová Milena zsdamn.cernohousova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň, Fm  V.
           Dolečková Karolína zsdamn.doleckova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň, Aj  I.

Ing.  Jányšová Irena zsdamn.janysova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  M,Z,Cvm,Vo,Inf   VIII.
          Sršňová Veronika zsdamn.srsnova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Čj,Aj,Vo,Hv,Vv,Ldv,Fm,Cvčj  IX.
  Mgr.  Radošová Dagmar zsdamn.radosovadagmar@seznam.cz učitelka 2. stupeň  F,Ch,Nj,P,Vo,Tv,Fchp  VII.
Kuhnertová Alena      Nj

Ducháčková Hana   asistentka