Soutěž

Dobrý den paní ředitelko, pane řediteli,

prosím Vás o přeposlání nabídky volnočasové korespondenční soutěže ZAVŘENÝ DOMA všem žákům Vaší školy. Soutěž vyhlásil DDM DAMIÁN, Lanškroun právě dnes a bude probíhat po dobu epidemie, respektive po dobu zavření škol.

Plakát soutěže je v tomto e-mailu ve formátu pdf, ostatní soubory jsou ve formátu word, aby děti mohly vpisovat.

Soutěž bude probíhat každý týden od pondělka do čtvrtka. Soutěž vždy do pondělka vyhodnotíme a opět v  pondělí ráno dětem zašleme nové úkoly. Děti, které se budou chtít zapojit, odevzdají vyřešené úkoly na e-mailové adresy do DDM DAMIÁN. Vás bych poprosila každé pondělí o přeposlání témat dětem.

Projekt ZAVŘENÝ DOMA má 6 podtémat, které jsou určeny žákům těchto ročníků:

Pro 1., 2. třídu je vhodné téma: Zavřený u sporáku, Zavřený s pastelkou, Zavřený se šifrou a Zavřený s přírodou

Pro 3. třídu a 4. třídu je vhodné téma: Zavřený u sporáku, Zavřený s pastelkou, Zavřený se šifrou a Zavřený s přírodou a Zavřený s příběhem

Pro 5. třídu je vhodné téma: : Zavřený u sporáku, Zavřený s pastelkou, Zavřený se šifrou a Zavřený s přírodou a Zavřený s příběhem

Pro 6. třídu je vhodné téma: Zavřený u sporáku, Zavřený s pastelkou

Pro 7. třídu- 9. třídu je vhodné téma: Zavřený u sporáku, Zavřený s pastelkou, Zavřený u televize

Děkuji za spolupráci Iva Skalická, DDM DAMIÁN