Jdi na obsah Jdi na menu

INFORMACE PČR

o nestandartním chováním ze strany neznámého muže.

              Zdejší součást PČR Lanškroun převzala informaci, že v obci Rudoltice bylo dne 23.10.2014 v cca 08:00 hodin zaznamenáno nestandartní chování ze strany neznámého muže, který přijel  k objektu základní školy nezjištěným starším tmavým vozidlem  černé nebo tmavě modré barvy  a jedné  žákyně  ZŠ se dotazoval, zda nepřečte nápis na předmětu, který držel v ruce (obal od DVD, navigace) s odůvodněním, že nemá brýle,  byť v okolí byly i dospělé osoby. Žákyni do vozidla nelákal ani nic nenabízel.

             Tímto Vás chceme informovat o nestandartním chování neznámého muže  a požádat vás o to, aby jste informovali žáky vaší školy o této skutečnosti a poučili je o možném řešení této situace. Událost, ke které došlo v obci Rudoltice nezakládá prozatím důkaz k nějakému protiprávnímu jednání, policie touto cestou pouze informuje učitele a žádá o podání informace žákům školy a jejich rodičům.

V případě informací k dané věci nebo zaznamenání podobného jednání informujte PČR Lanškroun a to emailem nebo na tel. 465321092.

 

Zpracoval: prap. Bc. Petr Klug, Inspektor

Schválil:     npor. Mgr. Stanislav Musil, vedoucí obv. odd. PČR Lanškroun