dne 27. 4. 2020 vydalo MŠMT vyhlášku 211/2020 Sb. o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 (dále Vyhláška). Současně byla k vyhlášce vydána podrobná metodika.

Znění vyhlášky i metodiky Vám předkládám v následujících odkazech:
VYHLÁŠKA  a   METODIKA

Manuál k souboru hygienických a bezpečnostních podmínek, za kterých bude možná účast žáků ve školách při výuce od 25. 5. 2020, zatím nebyl vydán. Jakmile budu mít k dispozici plnohodnotné informace, budu Vás samozřejmě podrobněji informovat o podstatných záležitostech ohledně výuky v tomto školním roce.

Žáci 9. ročníku se mohou od 11. května účastnit výuky.

Uvědomujeme si, že často nemáte vhodné podmínky pro plnění požadovaných úkolů, a o to více si vaší spolupráce ceníme.

Držíme Vám všem palce a věříme, že situaci společně úspěšně zvládneme, a že se zase brzy setkáme.

Dagmar Habrmanová, ředitelka školy