Jdi na obsah Jdi na menu

PODĚKOVÁNÍ všem, kteří pomáhali s návratem dětí z výletu z Chlumce nad Cidlinou !

* Poděkování všem zdravotníkům ze střediska zdravotnické záchranné služby Bláhovka,
kteří pomáhali s ošetřením a uklidněním dětí při nehodě autobusu ve čtvrtek 14. prosince.
Potěšila i jejich večerní zpráva:

        Ať jsou všichni brzo zdraví.

       Jakub Němec ZZSKHK středisko Bláhovka

 

* Velmi děkujeme
zaměstnancům pekárny z hypermarketu Albert z Královehradeckých Kuklen, kteří svojí ochotou a vstřícností, odpoledne 14. prosince 2017, nám velice pomohli při zajištění svačiny pro děti z havarovaného autobusu. 

* Vážená paní ředitelko,   
dovolte mi, abych Vám, pedagogickému sboru Vaší základní školy v Novém Městě nad Cidlinou a pravděpodobně i některému z rodičů poděkovala za poskytnutí zázemí pro naše děti a žáky. Ve čtvrtek měl autobus s našimi žáky nehodu a díky Vám všem jsme mohli dětem i žákům zajistit bezpečné prostředí a v  klidu se všem věnovat.   
S úctou a díky 
Dagmar Habrmanová, ředitelka ZŠ a MŠ Damníkov. 

*  Poděkování hasičskému záchrannému sboru v Hradci Králové, sboru dobrovolných hasičů v Chlumci nad Cidlinou a hasičskému záchrannému sboru v Novém Bydžově.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na záchraně dětí z naší školy při dopravní nehodě dne 14. prosince 2017 v Novém Městě nad Cidlinou. Děkujeme za profesionální přístup, převezení dětí do Hradce Králové, poskytnutí prostorů a následnou prohlídku stanice, která pomohla dětem zkrátit čas čekání na náhradní autobus a zapomenout tak na prožité okamžiky spojené s nehodou. 
Přejeme Vám krásné vánoční svátky a v příštích letech hodně pracovních úspěchů.
Zaměstnanci Základní školy a mateřské školy Damníkov.

* Chtěli bychom poděkovat kpt. Mgr. Gabriele Tabachové a kpt. PhDr. Lence Vláškové z Krajského ředitelství policie Pardubického kraje, které k nám v úterý 19.12. zavítaly a s dětmi strávily celé dopoledne a pomohly jim lépe zvládnout nepěkné zážitky ze čtvrtečního odpoledne.


REAKCE rodičů a jejich poděkování

* Dobrý den,
paní ředitelko, 
moc děkujeme za péči, kterou jste včera dětem zajistili a vůbec za všechno, jak jste celou situaci museli zvládnout. Syn má akorát malou bouli na hlavě po nárazu do okna, ale vůbec nic mu není - prý má spoustu zážitků, výlet se mu líbil a z hasičů je nadšený. Vůbec si nedělejte starosti. Pevné nervy. W.

 

* Dobrý den,
děkuji, myslím, že z nejhoršího se snad už vypovídala. Štěstí, že to nedopadlo hůř. Přeji paním učitelkám brzké uzdravení a Vám všem pevné nervy.
  S pozdravem Martina Fišarová.

 

* Dobrý den, paní ředitelko, 
dnes se mi od mojí sestřičky doneslo, co se včera stalo a co následovalo za (slušně řečeno) "humbuk" ze strany rodičů. Moc mě to mrzí, že za Vaši snahu něco s dětmi podnikat sklízíte takové reakce, i když mi vůbec není jasné, co Vám rodiče mohou mít za zlé (havárie se může komukoliv z nás kdykoliv stát při cestě po místní komunikaci, navíc o děti bylo zcela postaráno...). Chci vyjádřit Vám i spolukantorům alespoň takto psychickou podporu. 
S pozdravem a přáním co nejrychlejšího zklidnění situace a nervů K. Černá. 
P.S. Děkujeme za přání k Vánocům, i my přejeme pokud možno pokojné vánoční dny Vám i Vašemu sboru. 

 

* Dobrý den, všem, 
i já bych chtěla moc poděkovat škole, jak celou situaci zvládla. Obzvlášť paním učitelkám, které byly velkou oporou dětem, které musely být odvezeny do nemocnice. Vím, o čem mluvím, jelikož naše Magdi musela být nakonec hospitalizována v nemocnici. Nyní je již v pořádku doma a my jsme strašně sťastni, že je celá a zdravá. Ještě jednou moc děkuji a všem přeji brzké uzdravení a zapomenutí. 
S pozdravem Věra Švecová s rodinou.