PEDAGOGIČTÍ  ZAMĚSTNANCI
JMÉNO A PŘÍJMENÍ              MAILOVÁ ADRESA FUNKCE             VYUČUJE                 TŘÍDNICTVÍ
  Mgr.  Habrmanová Dagmar zsdamn.habrmanova@seznam.cz ředitelka školy  M, Fm, Vv
  Mgr.  Foldyna Petr zsdamn.foldyna@seznam.cz  učitel 2. stupeň  D,Aj,Ak,Tv,Sp
    výchovný poradce
    zástupce ředitele
  Mgr.  Čápová Lenka zsdamn.capova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Č,N,P,Vz,Vo,Vv,Tv  VI.
    metodik prevence

Tejklová Irena   učitelka 1. stupeň  1. stupeň  I.
   Ing.  Marková Blanka   učitelka 1. stupeň  1. stupeň  II.
  Mgr.  Holubářová Ilona   učitelka 1. stupeň  1. stupeň  III.
  Mgr.  Černohousová Milena zsdamn.cernohousova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň   IV.
          Sršňová Veronika zsdamn.srsnova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň + P, Vv  V.

Mgr.  Radošová Dagmar zsdamn.radosova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  F,Ch,N,P,Inf,Spp,Vo,Tv   VII.
  Ing.  Jányšová Irena zsdamn.janysova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  M,Z,F,Vo,Cvm,Inf   VIII.
  Mgr.  Kovářová Lucie zsdamn.voltnerova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Čj,Z,D,Tv,Vo,Hv,Hvč,Sp  IX.

Sedláčková Hana   asistenka
   Mgr. Skalická Miroslava   mateř. dovolená