PEDAGOGIČTÍ  ZAMĚSTNANCI
JMÉNO A PŘÍJMENÍ              MAILOVÁ ADRESA FUNKCE             VYUČUJE                 TŘÍDNICTVÍ
  Mgr.  Habrmanová Dagmar zsdamn.habrmanova@seznam.cz ředitelka školy  M, Fm, Vv
  Mgr.  Foldyna Petr zsdamn.foldyna@seznam.cz  učitel 2. stupeň  D,Aj,Ak,Tv,Sp,Ssp
    výchovný poradce
    zástupce ředitele
  Mgr.  Čápová Lenka zsdamn.capova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Č,N,Mv,Ldv,Vz,Vo,Tv  VII.
    metodik prevence

Tejklová Irena   učitelka 1. stupeň  1. stupeň  II.
   Ing.  Marková Blanka   učitelka 1. stupeň  1. stupeň  I.
  Mgr.  Holubářová Ilona   učitelka 1. stupeň  1. stupeň  IV.
  Mgr.  Černohousová Milena zsdamn.cernohousova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň   III.
  Mgr.  Kovářová Lucie zsdamn.voltnerova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň + D,Hv,Sp  V.

Mgr.  Radošová Dagmar zsdamn.radosova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  F,Ch,N,P,Vo,Tv   VIII.
  Ing.  Jányšová Irena zsdamn.janysova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  M,Z,F,Vo,Inf   IX.
          Sršňová Veronika zsdamn.srsnova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Čj,Aj,M,Vo,Hv,Vv,Tv,Inf  VI.

Sedláčková Hana   asistenka
           Ducháčková Hana   asistenka