PEDAGOGIČTÍ  ZAMĚSTNANCI
JMÉNO A PŘÍJMENÍ              MAILOVÁ ADRESA FUNKCE             VYUČUJE                 TŘÍDNICTVÍ

Mgr.  Habrmanová Dagmar zsdamn.habrmanova@seznam.cz ředitelka školy  M, Fm, Vv
  Mgr.  Foldyna Petr zsdamn.foldyna@seznam.cz  učitel 2. stupeň  D,Aj,Ak,Tv,Ssp,Sp  IX.
    výchovný poradce
    zástupce ředitele
  Mgr.  Čápová Lenka zsdamn.capova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň + Vz,Ldv,Vv  V.
    metodik prevence
  Mgr.  Černohousová Milena zsdamn.cernohousova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň + Sp  III.
  Mgr.  Holubářová Ilona  zsdamn.holubarova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň + Aj  II.
  Mgr.  Skalická Miroslava   učitelka 1. stupeň  1. stupeň + Aj  I.
          Sršňová Veronika zsdamn.srsnova@seznam.cz učitelka 1. stupeň  1. stupeň  IV.
  Ing.  Jányšová Irena zsdamn.janysova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  M, Z, Vo, Inf  VII.
  Mgr.  Radošová Dagmar zsdamn.radosova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  F, Ch, Př, Inf, Vo, Tv  VI.
  Mgr.  Kovářová Lucie zsdamn.voltnerova@seznam.cz učitelka 2. stupeň  Čj,Z,D,Tv,Vo,Hv  VIII.
          Svatošová Markéta   asistenka   Tv,školní sružina